Ana Sayfa >  YAYINLAR

Elişi dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-10
Stok
:
1
Fiyat
:
3,60
İndirimsiz
:
6,00
Adet
:

Yepyeni bir sayı ile tekrar karşınızdayız. Kursların açılması ile elişi severler birbirinden güzel projelerine başladılar bile.

Sezon içinde kurs boyunca farklı proje arayışında olan siz kursiyerlerin elinden düşürmediği derginiz Elişi sizlere yepyeni projeler ve tarzlar sunmaya devam ediyor.

Bu sayımız da birbirinden güzel modellerle dolu. Kurdele nakışlı hat çalışmaları, stumpwork pano ve tepsi, basit nakış iğnelerinde yapılmış kenarları ajurlu bir nakış, hardanger masa örtüleri ve şömentable, yün nakışından peçeteleri ile birlikte çilekli bir şömentable, kavuniçi kurdelelerle işlenmiş gösterişli kurdele nakışlı şömentable, turuncu kumaş üzerine gümüş tel kırma örtü, kurdele nakışından orijinal bir saat, siyah tül üzerine tel kırma örtü, Brezilya nakışından küçük boy bir örtü takımı, hesap işi örtü, crewel nakışından şömentable, Schwalm nakışından pastel bir örtü, dantelle birleştirilmiş hardanger örtü, ipek iplikle işlenmiş Türk işi laleler, yuvarlak beyaz işi örtü ve daha birçoklarını bu sayımızda bulabileceksiniz.

Biribirinden güzel nakışlar işlemeniz dileğiyle,

Hoşçakalın!

Resim bulunamadı...