Ana Sayfa >  YAYINLAR

Elişi dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-1
Stok
:
2
Fiyat
:
3,60
İndirimsiz
:
6,00
Adet
:

Tuva Yayıncılık olarak, siz elişi severlere yepyeni bir dergi sunmanın heyecanı içindeyiz. Yayın ailemize henüz yeni katılan bu derginin adı: Elişi

Elişi, elişlerinin her alanından projelerle dopdolu yepyeni bir dergi. İçerisinde aradığınız her türlü nakışı bulabilecek, projeleri kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

Brezilya nakışı, kurdele nakışı, Türk işi, tel kırma, hesap işi, kanaviçe, crewel nakışı, keçe nakışı, hardanger, kırkyama, dikiş ve daha birçok teknikle yapılan nakış ve elişlerini artık bu dergiyle takip edeceksiniz.

Elişlerini ister hobi, ister kendinize veya kızınıza çeyiz hazırlığı olarak yapın, Elişi dergisinde, bu alanda aradığınız her türlü fikir ve proje mevcut.

Elişi dergisinin en önemli özelliği sizlerin yaptığı, işlediği veya tasarladığı modellerden

oluşuyor olması. Bunun anlamı; herkes Elişi dergisine proje gönderebilir. Editörlerimiz tarafından yayınlanmaya değer bulunan eserler, işleyicisinin adı, devam ettiği kurs veya halk eğitim merkezive yaşadığı şehir belirtilerek dergide yer alıyor. Projelerde, görsel ve teknik açıdan belli kıstaslar aranmasının yanı sıra, projede kullanılan malzemeler, teknikler ve yapılışını açıklayan yazı, desenin çizimleri ile birlikte bize iletilmesi gerekiyor.

Siz de en güzel projelerinizi Elişi dergisine göndererek yaptıklarınızı ülke çapındaki tüm elişi tutkunlarıyla paylaşabilir, adınızı bu dergiden duyurabilirsiniz.

Her türlü paylaşımınızı bize yazabilir ve gönderebilirsiniz.

İlk sayıya katkıda bulunan herkese en içten teşekkürlerimizle,

Hoşça kalın..

Resim bulunamadı...