Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği önemlidir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için uygulanan güvenlik önlemleri aşağıdaki gibidir

1- kredi kartı bilgileriniz 256 bit şifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kredi kartının kullanılabilirliği banka tarafından onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir.

2- Müşterilerin Kredi Kartı Bilgileri site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir

3- Sisteme giriş şifreleriniz veritabanımızda şifreli olarak yer almakta olup, sizin haricinizde bir kişinin erişimi mümkün değildir. Üyelik bilgilerine, üye tarafından belirlenen ve değiştirilebilen bir şifre ile ulaşılabilir. Şifrenin korunması üyenin sorumluluğundadır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar yeraldığı takdirde web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımızın, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, email adresi gibi), hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Sipariş verdiğinizde, size ulaştırılabilmesi için kargo şirketleri tarafından talep edilen teslimat ve fatura bilgileriniz haricinde, hiçbir şekilde 3. kişilerle bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.