Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-17
Stok
:
3
Fiyat
:
5,10
İndirimsiz
:
8,50
Adet
:

Bu sayıda değişik kumaş, iplik ve teknikleri kullanarak siz okurlarımız için birbirinden güzel stillerde projeler hazırladık. İğne ve ipliğin dilini kullanarak, ilmek ilmek ortaya çıkarılan bu güzellikleri sizler de severek işleyeceğinizden eminiz. İğne iplik hobileri ile ilgilenen tüm okurlarımıza, görselleri ve tarzı ile alanında en kaliteli dergi olan İğne İplik’e gösterdikleri ilgiden dolayı en içten teşekkürlerimizi sunarız.

İğne İplik tasarımcıları tarafından bu sayıda sizler için hazırlanan projeler arasında, crewel nakışı, Brezilya nakışı, altın nakışı, patchwork, basit nakış, kurdele nakışı ve de Türk nakışından örnekler bulacaksınız.

Crewel nakışından DMC Colbert Yün iplikle işlenmiş şömentable ve yastıklar, altın nakışından ibrikli pano, mor güller ve bordo şömentable, patchworkten üzerinde minik kuşların bulunduğu sevimli yastıklar, kurdele nakışından pudra pembesi bir pano, basit nakış iğnelerinden oluşan mavinin en güzel tonlarının kullanıldığı bir yastık, geleneksel Türk nakışlarından teknikler taşıyan mavili-kırmızılı orijinal çini deseninin işlendiği bir pano, rengârenk ipliklerle işlenmiş çiçeklerin bulunduğu Brezilya nakışından bir masa örtüsü, pastel tonlarda yine Brezilya nakışı tekniklerinin kullanıldığı bir şömentable ve masa örtüsü bu sayımızda sizleri bekleyen projelerimizden bazıları.

İğne İplik’in güncel sayfalarında, kendisini Tuva Yayıncılık’tan çıkan Çin İğnesi ve Crewel adlı kitabın yazarı olarak tanıdığınız yetenekli tasarımcı Trish Burr ile nakış üzerine yaptığımız hoş söyleşiyi okuma imkânı bulacaksınız.

Ayrıca geçen sayımızda İngiltere’de bulunan Kraliyet Nakış Okulu ziyaretimiz ile ilgili yayınladığımız yazı üzerine sizlerden birçok telefon ve e-posta aldık. Umarım okurlarımız arasında, bu okulda eğitim görme fırsatını yakalayan kişiler görebiliriz. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler…

Keyifli Nakışlar!

Resim bulunamadı...