Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-16
Stok
:
3
Fiyat
:
5,10
İndirimsiz
:
8,50
Adet
:

Bu sayımızda tasarımcılarımız sizler için birbirinden güzel ve farklı teknikleri içeren tasarımlar hazırladılar. Altın nakışı panolardan crewel nakışı yastığa, Brezilya nakışı şömentablelerden kurdele nakışı masa örtüsüne, bebek battaniyesinden boyutlu nakışların işlendiği tablolara kadar birbirinden şık nakış ve patchwork projelerini bu sayımızda bulabileceksiniz.

Ayrıca bu sayımızda sizler için özel olarak hazırladığımız bir söyleşimiz, bir de gezi yazımız bulunmakta. Özellikle, nakış severleri yakından ilgilendirdiğini umduğumuz İngiltere Kraliyet Nakış Okulu’na düzenlediğimiz ziyaret ve okulun tanıtımı da aktüel sayfalarımız arasında yer alıyor. İlgi ve merakla okuyacağınızı umuyoruz.

Ayrıca geçen sayımızda da duyurduğumuz gibi, yenilenen içeriğimizle sadece yerli projelerden oluşan bir İğne İplik olacak bundan sonra karşınızda. İğne İplik olarak karşınıza sadece bir nakış dergisi olarak çıkmıyor, aynı zamanda içeriği şık ve zevkli fotoğraflardan oluşan ortamlar sunarak da, evleriniz için dekoratif fikir kaynağı olmayı ümit ediyoruz.

Keyifli Nakışlar!

Resim bulunamadı...