Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-15
Stok
:
3
Fiyat
:
4,50
İndirimsiz
:
7,50
Adet
:

Yeni sezonda içeriği tamamen yenilenmiş bir İğne İplik ile tekrar karşınızdayız. Sizlere yeni bir mevsimde yepyeni ve tazelenmiş bir İğne İplik ile tekrar merhaba demenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.

Bildiğiniz üzere, bugüne kadar İğne İplik’in bazı projeleri yerli, bazı projeleri de yurtdışında yayınlanan dergilerdeki projelerin lisans hakları satın alınarak kullanılan yabancı menşeli projelerden oluşuyordu. Bundan sonra siz değerli okurlarımız ve elişi meraklıları için dergimiz adına radikal bir karar alarak içeriğimizi tamamen yerli projelerden oluşturmaya karar verdik. Bu kararı almamızda sizden gelen taleplerin yanı sıra nakış ve iğne iplik hobileri alanında kendi yerli projelerimizin yurtdışında ilgi görmesi de etkili oldu.

Birbirinden güzel projeler ve fotoğrafların yer aldığı derginizin, grafik tasarımı da değişti. Farklı fotoğraf sanatçısı ve uzmanları ile tasarladığımız görsellerin şimdi eskisinden daha çok ilgi çekeceğini umuyoruz.

Bu sayımızda yer alan projelere gelince: İnce crewel yünü ile işlenen ve adeta bakanlarda yağlıboya tablo hissi uyandıran güllü bir yastık, birbirinden güzel pastel ve canlı tonların kullanıldığı kurdele nakışından kutular, Brezilya nakışından şömentableler, altın nakışından içersinde kurdelelerin de kullanıldığı göz alıcı bir tablo, saat ve kutudan oluşan, saatin her bir rakamının farklı bir çiçek türü ile gösterildiği farklı bir Brezilya nakış projesi, rengarenk Fabri Quilt patchwork kumaşları kullanılarak hazırlanmış modern bir patchwork duvar askısı bu sayımızda sizi bekleyen projelerimizden bazıları…

Bir sonraki İğne İplik’te görüşünceye kadar,

Keyifli Nakışlar

Resim bulunamadı...