Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-11
Stok
:
1
Fiyat
:
4,50
İndirimsiz
:
7,50
Adet
:

Yoğun ve verimli geçen bir kış sezonunu daha geride bırakarak derginiz İğne İplik’in yepyeni bir sayısı ile karşınızdayız. Yaz mevsimi boyunca elinizden bırakamayacağınız bu sayımızda da, birbirinden güzel nakış, dikiş ve patchwork projeleri yer almaktadır.

Nakış severlerin işlemekten ayrı bir zevk aldığını bildiğimiz, elişi yapan herkesin gereksinimi olan, canlı renklerle tasarlanmış Yaz Bahçesi adındaki iğne defteri projesini çok beğeneceksiniz. Bu güzel bahar aylarında, bu sevimli bahçe projesi içinizi ısıtacak.

Bu sene sizlerden takdir toplayan altın nakışı, bu sayımızda farklı tarz ve yorumlarıyla yine karşınızda: Farklı malzemelerin, değişik tekniklerle buluştuğu, imitasyon Japon ipliği kullanılarak işlenen bir albüm kapağı, ayrıca Rajmahal ürünleri ile kolay ve hızlı bir şekilde işleyebileceğiniz çiçekli bir pano ve de zeytin yeşili kadife kumaş üzerine floş iplikler, keçe ve imitasyon Japon ipliği ile işlenmiş orijinal bir şömentable de merakla beklediğiniz projeler arasında yer almaktadır.

Bu sayımızda dikiş meraklılarını da unutmadık! Kalıpları ve ayrıntılı açıklamalarını dergide bulabileceğiniz, geniş kesim pantolon ve yazlık bluzları, kalıpları sayesinde hiç zorlanmadan dikip giyebileceksiniz. Kurdele nakışından kalpli hoş bir pano ile altın nakışının ipek kurdele ile harmanlanmasından oluşan değişik bir masa örtüsü de işleyecekleriniz arasında…

Brezilya nakışının stumpwork tekniği ile birlikte kullanıldığı bir şömentable, çocuklarınıza zevkle işleyebileceğiniz ayıcıklı battaniyeler ile beyaz üzerine beyaz olarak işlenmiş şık hardanger yastıklar sizleri beklemektedir.

Ayrıca patchwork severler için iki farklı projemiz bulunmakta: İşlemeli duvar askısı ve patchwork işine yeni başlayanlar için yoyolarla süsleyebileceğiniz pratik bir yastık. Kolay ve hızlı ilerleyen punch nakışından bir yastık ile kalpli dolap süsü projelerini de bu sayımızda bulabileceksiniz.

Yeni sezonda buluşmak üzere,

Hoşça kalın!

Resim bulunamadı...