Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-6
Stok
:
1
Fiyat
:
4,50
İndirimsiz
:
7,50
Adet
:

6. sayımızda sizleri bekleyen, birçok yeni proje yer almaktadır. Bu projelerden bir kısmını, bugünlerde popüler olan nakışlara ayırdık. Her sayımızda, sizlere farklı fikir ve tarzlar sunmaya, yeni malzemelerle farklı projeler üretmeye çalışmaktayız.

Yeni sayımızda, nakışseverler arasında yaygın olan punch nakışı ile yapılan değişik birkaç projemiz de yer almaktadır. Yün nakışı ile yapılan, kuzulu battaniye projesindeki sevimli beyaz kuzular, punch nakışı ile işlendi. Ayrıca sırf punch yaparak; yastık, oyuncak ayı, kutu, defter kılıfı gibi birçok farklı objeler üretebileceksiniz. Bu proje örneklerini, yeni sayımızda bulacaksınız.

Dikişseverler için basit nakış iğnelerinin kullanıldığı; gerek renkleri, gerekse desenleriyle kırmızılı patchwork battaniyeyi, çok seveceğinizi umuyoruz.

Ayrıca çeyiz hazırlığı yapanları da unutmadık. Kurdele nakışı ile süslü, etrafı taşlı, hoş bir takı torbası ve nişan bohçası da, sizlerin hünerli ellerinizi bekliyor.

Yün nakışından iğne defteri; iğnelerinizi bir arada ve güvende saklamanızı sağlayacak, ilginç bir proje. Nakışseverler için üç boyutlu stumpwork nakışından iki farklı pano çalışmamız bulunmaktadır. Ayrıca Brezilya nakışı ile ilgili kalpli bir yastık ve de bir panoyu, sizlerin zevkine sunuyoruz.

Kanaviçe ve renkli danteller de dergimizde yer alan diğer projeler arasındadır.

Bir sonraki sayıda buluşma ümidiyle hoşça kalın…

Resim bulunamadı...