Ana Sayfa >  YAYINLAR

İğne İplik dergisi

zoomable
Ürün Kodu
:
Sayı-5
Stok
:
3
Fiyat
:
4,50
İndirimsiz
:
7,50
Adet
:

Geçen yıl Kasım ayında, yayın hayatına başlayan dergimiz İğne İplik, bu sayı ile ikinci yılına merhaba diyor. Dergimize gösterdiğiniz ilgi ve beğeni için içten teşekkürlerimizi sunarız.

Geçen dört sayımızda, sizlerle “İğne İplik sanatı”nın en güzel örneklerini, paylaşmaya çalıştık. Kanaviçe, kurdele nakışı, Brezilya nakışı, stumpwork, yün nakışı, örgü, patchwork, dantel ve daha birçok farklı kategorideki el sanatları ile ilgili projeler, yazılar ve desenler sunduk. Sizden gelen talepler doğrultusunda, el sanatlarının nabzını; İğne İplik ile tutmaya çalıştık. Bir senenin sonunda, emeklerimizin karşılığını aldığımızı görmek; bize, daha zengin bir dergi hazırlama cesareti verdi.

Dergimizin; Türkiye’de alanında ilk olması, kalitesi, sunduğu tarz ve edindiği okuyucu kitlesi ile, tüm elişi ve hobi severlerin dikkatini çektiğini, memnuniyetle görüyoruz. El sanatları kurslarına giden -gidemeyen herkes için, rehber ve proje kaynağı olmamızın yanı sıra, Türkiye’nin her köşesinden okuyucu kitlesi edinebilmemiz de sevindirici.

İğne İplik dergisinin, bu ikinci yılında; yepyeni modeller, projeler, teknikler ve ürünler sizleri bekliyor. Bu senenin en gözde nakışlarından olacağını düşündüğümüz yün ve crewel nakışı ile ileriki  sayılarımızda yer vereceğimiz punch iğnesini, seveceğinizi umuyoruz.

Bu sayımızda sizleri neler bekliyor? Stumpwork (üç boyutlu nakış) kutu kapakları, Crewel nakışı yastık, kurdele nakışı panolar ve yastık, Brezilya nakışı tepsi ve şömentable, örgü keçeleştirme tekniği ile çanta, katedral penceresi yastık ve iğnedenlikler, kanaviçe pano, geometri yastık, boncuklu takılar ve Çin iğnesi projelerimizden bazıları…

 

 
Resim bulunamadı...