Ana Sayfa >  YAYINLAR

Kanaviçe kitapları

zoomable
Ürün Kodu
:
Kanaviçe masa örtüleri kolleksiyonu
Stok
:
0
Fiyat
:
12,25
İndirimsiz
:
17,50
Adet
:

Tuva Tekstil için üretilmiş, işlemeye hazır jakarlı masa örtüleri için özel olarak tasarlanmış kanaviçe modellerinden oluşan yepyeni bir kitap ile karşınızdayız.

Elinizdeki bu kitap, değişik şekillerde etamin bölümlerine ve farklı jakar desenlerine sahip Tuva markası taşıyan bu 7 farklı masa örtüsü üzerine, 15 farklı kanaviçe modeli uygulanarak hazırlandı. Her biri farklı çiçek desenlerinden oluşan masa örtüsü modelleri, sahip oldukları değişik renk ve stiller ile evlerinizi kolaylıkla dekore etmenizi sağlayacak, aynı zamanda çeyiz hazırlığı yapan kişiler için de, çeyizlerindeki en güzel parçalar arasında yer alacaktır.

Köşe desenlerinden bordürlere, yuvarlak çelenklerden kalp desenlerine kadar değişik tarzda modelleri bir arada barındıran bu masa örtüleri DMC Muline nakış ipliği kullanılarak işlendi. Her bir modelde, çarpı işi için muline ipliğin 4 katı, iğne ardı için ise muline ipliğin 2 katı kullanıldı. Masa örtülerinden bir kısmıyla takım oluşturacak olan yastık ve servis altlıklarının desenleri de yine kitap içerisinde yer almaktadır. Yastık ve servis altlıkları için, 11 cts etamin kumaş önerilmiştir. İsteyen farklı bir kumaş da kullanılabilir. Ancak kumaşın sıklığı yastık ve servis altlığının boyutunu değiştirebileceğinden en uygun sıklığı tercih etmeniz önemlidir.

Ayrıca modelleri işlerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, desenleri etaminli kısımlara tam olarak oturtup kareleri dikkatli bir şekilde saymaktır. 

96 sayfadan oluşan kitapta, her proje için; modelin şeması, renk anahtarı, masa örtüsü kodu ve proje ile ilgili teknik açıklamalar belirtilmiştir. Şemaların tamamı renkli ve sembollü olup, fotokopi ile büyütmenize gerek kalmadan işleyebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır.

 

 
Resim bulunamadı...