Teslimat Koşulları

75 TL ve üzeri siparişleriniz için, kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Ücreti bize ait olan kargolarda, kargo şirketi tarafımızdan seçilecektir. Banka ve PTT kanalı ile ödemesi yapılacak siparişler, ödeme, firma hesaplarına geçtikten sonra, stoklarımızda hazır olan ürünler aynı gün içinde kargoya verilir. (tatil günleri hariç)

Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişin, saat 13.00’e kadar verilmesi durumunda, stoklarımızda hazır olan ürünler aynı gün kargoya verilir. (tatil günleri hariç)

Ürünler, şehir merkezleri ve bu merkezlere yakın ilçelerdeki müşterilerimize 2 gün içinde ulaşacaktır. Kapıda ödemeli PTT kargo ile gönderilen ürünlerde teslimat süresi 3-5 günü bulabilir.

Kapıda ürün teslimi sırasında ödeme' seçeneği ile verilen siparişler, telefonla teyit edildikten sonra kargo şirketine verilir.

Kapıda ödeme tercihinizde +7 TL ek ücret alınacaktır

Yurt dışından ve KKTC’den alışveriş yapan müşterilerimiz için sitemizde yer alan kargo şartları geçerli değildir, kargo ücreti müşterimize aittir.

Ürün kargoya verildiği anda kargo takip bilgileri tarafınıza mail ile gönderilecektir.

Sipariş edilen ürünün stoklarımızda olmaması durumunda, müşteri ile iletişime geçilecektir. Yapılan karşılıklı anlaşmaya bağlı olarak işlem;

A-ürünün gelmesini beklemek, ya da

B-başka bir ürün seçimi yapmak, ya da

C-ödemenin iadesi..... Şeklinde sonuçlandırılacaktır.